EN
Osmanlısporumuz seriyi devam ettirme peşinde

Bursaspor maçının hazırlıklarını bugün yaptığı taktik ağırlıklı çalışmayla sürdüren ekibimiz, Bursa deplasmanından da puan alarak ligdeki yenilmezlik serini devam ettirmeyi amaçlıyor.

Osmanlısporumuz, Pazar günü deplasmanda Bursaspor’la oynayacağı maçın hazırlıklarına basına ve taraftara kapalı olarak yaptığı antrenmanla devam etti. Süper Lig’de yenilmezlik serisini sürdürmeyi hedefleyen ekibimiz, bugün ki antrenmanda taktik ağırlıklı çalıştı. Teknik Direktörümüz Mustafa Reşit Akçay yönetimindeki antrenmana Mor-Sarılı oyuncularımız core (vücut ağırlığıyla yapılan) çalışmasıyla başladı. Daha sonra ısınma koşusu yapan oyuncularımız antrenmanın sonraki etabında Bursaspor maçının taktiklerini çalıştı. Taktik çalışmasına U21 takımımızdan 13 oyuncu da dahil oldu. 1,5 saat süren antrenmana tedavisi devam eden Engin Bekdemir katılmazken hafif adale ağrıları bulunan Lawal takımdan ayrı koşu yaptı.

Osmanlısporumuz yarın (Cumartesi) yapacağı son antrenmanla Bursaspor maçının hazırlıklarını tamamlayacak ve karayoluyla maçın oynanacağı Bursa’ya hareket edecek. 

TÜM HABERLER
EN
BİZİ SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ