EN
Osmanlısporumuz şut çalıştı

Spor Toto Süper Lig’in 33. haftasında sahasında Çaykur Rizespor’u ağırlayacak olan Osmanlısporumuz hazırlıklarını tek antrenmanla devam ettirdi.

 

Osmanlısporumuz, Çaykur Rizespor’la oynayacağı maçın hazırlıklarını sürdürdü. Teknik Direktörümüz Hamza Hamzaoğlu nezaretindeki antrenman 1,5 saat sürdü. Antrenmana tedavileri devam eden Tiago Pinto, Aykut Demir ile hafif yorgunlukları bulunan Numan Çürüksu ve Musa Çağıran katılmazken Mehmet Güven ise takımdan ayrı koşu yaptı. Diğer yandan antrenmanda hafif adale ağrıları oluşan Erdal Kılıçaslan, Koray Altınay ve Hakan Arıkan tedbir amaçlı antrenmanı erken bırakmak zorunda kaldı.

Mor-Sarılı ekibimiz antrenmana koordinatif ısınma hareketleriyle başladı. Daha sonra 6’ya 2 top kapma oyununa geçen oyuncularımız şut çalışmasıyla antrenmanı devam ettirdi. 2’ye 2 hücum ve savunma organizasyonlarında bulunan ekibimiz oynanan çift kale maçla antrenmanı sonlandırdı.

Antrenman bitiminde ise 52 yaşına giren kaleci antrenörümüz Metin Mert ile 34 yaşına giren kalecimiz Karcemarskas’ın doğum günleri kutlandı. Kendileri için hazırlanan pastanın mumlarını üfleyen Metin Mert’e Teknik Direktörümüz Hamza Hamzaoğlu pastadan bir dilim yedirirken başarılı kalecimiz Karcemarskas’a ise hocası Metin Mert pasta yedirdi.

 

ERKEKLİĞE İLK ADIMI ATTILAR…

Osmanlısporumuz’un emektar masörlerinden Murat Aydın’ın oğulları Umut ve Mert sünnet oldu. Erkekliğe ilk adımı atan Umut ve Mert için Ceft Restoran’ta düzenlenen sünnet düğününde Osmanlısporumuz’un yöneticileri, teknik heyet, futbolcular ve çok sayıda davetli topluluğu yer aldı. 

TÜM HABERLER
EN
BİZİ SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ