EN
Osmanlısporumuz şut ve gol organizasyonları çalıştı

Başakşehir maçının hazırlıklarını bugün basına ve taraftara kapalı olarak gerçekleştiren Osmanlısporumuz, şut ve gol organizasyonları çalıştı.

Spor Toto Süper Lig'in 25. haftasında deplasmanda Medipol Başakşehir'le karşılaşacak olan ekibimiz bugün yaptığı şut ve gol organizasyonlarıyla hazırlıklarını devam ettirdi. Teknik Direktörümüz Mustafa Reşit Akçay yönetiminde ısınma ve koordinasyon çalışmasıyla başlayan antrenman, 6'ya 3 pas organizasyonuyla devam etti. Daha sonra gruplar halinde taktik, şut ve gol organizasyonlarında bulunan Mor-Sarılılarımız, günün tek antrenmanını tamamladı. Antrenmanın ilk etabında takımdan ayrı çalışan kalecilerimiz ise ayak tenisi oynadı. 
1,5 saat süren çalışmalara mide enfeksiyonu yaşayan Uğur Demirok ve soğuk algınlığı bulunan Musa Çağıran antrenmana katılmazken; Avdija, Vaclav, Sharbini ve Okan Baydemir takımdan ayrı çalışmalarını devam ettirdi. 
Osmanlısporumuz yarın (Cuma) basına ve taraftara kapalı olarak yapacağı antrenmanla Başakşehir maçının hazırlıklarını tamamlayacak. Mor-Sarılılarımız öğlenden sonra ise havayoluyla İstanbul'a hareket edecek.

TÜM HABERLER
EN
BİZİ SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ