EN
Osmanlısporumuz, taktiğe devam etti

Bu hafta Fenerbahçe’ye konuk olacak Osmanlısporumuz, taktik ağırlıklı çalışmayla hazırlıklarını devam ettirdi.

 

Spor Toto Süper Lig’in 23. hafta karşılaşmasında 5 Mart Pazar günü deplasmanda Fenerbahçe’yle karşılaşacak olan ekibimiz, hazırlıklarını Batıkent Tesislerimiz’de yapılan antrenmanla sürdürdü. Teknik Direktörümüz Mustafa Reşit Akçay yönetimindeki antrenman, 1 saat 15 dakika sürdü. Tedavisi devam eden Aminu Umar, antrenmanın ilk etabında takımla birlikte; sonraki bölümünde ise takımdan ayrı çalıştı.

Salonda core (vücut ağırlığıyla yapılan) çalışmasıyla başlayan antrenmana, sahada yapılan koordinasyon çalışmasıyla devam edildi. Daha sonra tam sahada taktik ağırlıklı maç yapan Mor-Sarılı ekibimiz, antrenmanı sonlandırdı. Antrenman bitiminde bazı oyuncularımız, yardımcı antrenörümüz Hüseyin Çimşir nezaretinde bireysel antrenman yaptı.


SİNAN KURT 22 DEDİ

Osmanlısporumuz’un genç oyuncularımızdan Sinan Kurt, 22 yaşına bastı. Antrenman bitiminde takım arkadaşlarıyla birlikte doğum günü pastasının başına geçen genç oyuncumuz, mumları üfledikten sonra Raul Rusescu’nun elinden pastasından yedi. Sinan Kurt daha sonra teknik ekip, oyuncular ve personelin kutlamalarını kabul etti.

TÜM HABERLER
EN
BİZİ SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ