EN
Osmanlısporumuz taktik ağırlıklı çalıştı

Spor Toto Süper Lig’in dördüncü haftasında Pazar günü sahasında Göztepe’yle karşılaşacak alan ekibimiz bu maçın hazırlıklarını yaptığı taktik ağırlıklı çalışmayla sürdürdü.

 

Osmanlısporumuz, Göztepe maçının taktiklerini çalıştı. Spor Toto Süper Lig’in dördüncü haftasında Pazar günü saat 17:00’da Osmanlı Stadımız’da Göztepe’yi ağırlayacak olan ekibimiz, bugün yaptığı tek antrenmanla hazırlıklarını devam ettirdi. Teknik Direktörümüz Bülent Uygun nezaretindeki antrenman yaklaşık olarak 1,5 saat sürdü. Futbolcularımız antrenmana ısınma koşusuyla başladı. Koordinasyon çalışmasıyla devam edilen antrenmanın ikinci bölümünde dar alanda pas çalışmasına geçildi. Taktiğe yönelik çift kale maç yapan Mor-Sarılı ekibimiz daha sonra kanatlardan orta, şut ve gol organizasyonlarıyla antrenmanı sonlandırdı.

Antreman bitiminde ise Ankaragücü’ne kiralık olarak gidecek olan Uruguaylı genç kalecimiz Santiago Mele’nin 20. yaş günü kutlandı. Genç kalecimiz, doğum günü pastasının mumlarını üfledikten sonra Teknik Direktörümüz Bülent Uygun’un elinden doğum günü pastasından yedi.

TÜM HABERLER
EN
BİZİ SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ