EN
Osmanlısporumuz tam kadro çalıştı

Başakşehir maçı hazırlıklarını bugün yaptığı anaerobik ve taktik ağırlıklı çalışmayla sürdüren ekibimiz, Sharbini ve kalecimiz Artur'un da takıma katılmasıyla tam kadro çalıştı.

Spor Toto Süper Lig'in 25. haftasında deplasmanda Medipol Başakşehir'e konuk olacak olan Osmanlısporumuz, tek antrenmanla hazırlıklarını devam ettirdi. Teknik Direktörümüz Mustafa Reşit Akçay yönetimindeki antrenmana Mor-Sarılı oyuncularımız, core çalışmasıyla başladı. Daha sonra ısınmaya yönelik koordinasyon çalışmasına geçen oyuncularımız, gruplar halinde kuvvet ve dar alanda 2'ye 2 yüksek tempolu maç yaptı. Günün tek antrenmanı gruplar halinde yapılan taktik ağırlıklı çalışmayla son buldu. Teknik ekibin isteği doğrultusunda taktik çalışmasına U21 takımından 10 oyuncu da katıldı. Tedavi süreci tamamlanan kalecimiz Artur Moraes, antrenmanın ilk etabında takımımızın diğer kalecileriyle yapılan özel çalışmaya katılırken antrenmanın sonraki etaplarında yer almadı. Diğer yandan Anas Sharbini ise antrenmanın ilk bölümlerinde takımla çalışırken taktik ağırlıklı kısımda, takımdan ayrı bireysel antrenman yaptı. 
Osmanlısporumuz, yarın (Çarşamba) 11:00'da yapacağı antrenmanla Medipol Başakşehir maçının hazırlıklarını devam ettirecek.

TÜM HABERLER
EN
BİZİ SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ