EN
Osmanlısporumuz tek eksikle çalıştı

UEFA Avrupa Ligi hazırlıklarını Hollanda'da sürdüren Osmanlısporumuz, günü çift antrenmanla tamamlarken çalışmalarda hafif sakatlığı bulunan Mehmet Güven yer almadı.

 

Önceki gün Yunanistan takımlarından Panathinaikos ile hazırlık maçı oynayan ekibimiz günü çift antrenmanla tamamladı. Günün ilk çalışmasına salonda başlayan Mor-Sarılılarımız, kondisyonerlerimizin nezaretinde ‘black roller' ile çalıştı. Daha sonra antrenman sahasına çıkan ekibimizde hazırlık maçında uzun süre oynayan oyuncularımız, yenileme koşusu yaparken diğer oyuncularımız ise topla ısınma, dar alanda pas, şut ve gol organizasyonlarında bulunduktan sonra antrenmanı tamamladı.

Osmanlısporumuz günün ikinci çalışmasına ise ısınma ve koordinasyon çalışmasıyla başladı. İki grup halinde yapılan taktik, şut ve gol organizasyonlarının ardından tam sahada taktik çalışmasıyla antrenmanı sonlandırdı. Antrenmana sakatlıkları geride bırakarak iyileşme sürecine giren Szukala ve Tiago da katılırken hafif adale ağrısı bulunan Mehmet Güven çalışmalarda yer almadı.

Osmanlısporumuz yarını izinli olarak geçirecek.   

 

TÜM HABERLER
EN
BİZİ SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ