EN
Osmanlısporumuz tek eksikle çalıştı

Bursaspor maçının hazırlıklarını tek antrenmanla devam ettiren Osmanlısporumuz, bugün ki çalışmasını Engin Bekdemir'den yoksun yaptı.

Spor Toto Süper Lig'in 7. haftasında deplasmanda Bursaspor'a konuk olacak Osmanlısporumuz bu maçın hazırlıklarını sürdürdü. Teknik Direktörümüz Mustafa Reşit Akçay yönetiminde Batıkent Tesislerimiz'de yapılan antrenmana oyuncularımız ısınma ve koordinasyon çalışmasıyla başladı. Egzersiz lastikleriyle özel çalışma yapan ekibimiz daha sonra 2 ayrı grup halinde çeşitli pas organizasyonlarında bulundu. Mor-Sarılılarımız, yarı sahada taktiğe yönelik çift kale maçla çalışmaları sonlandırdı. 1 saat 20 dakika süren çalışmalara tedavisi devam eden Engin Bekdemir katılmadı. Öte yandan tedavileri tamamlanarak iyileşme sürecine giren Webo, Pinto ve Avdija takımla birlikte çalışmalara başladı. Milli takımlardan dönen Ndiaye, Tugay Kacar ve Delarge, teknik ekiple saha içerisinde kısa bir görüşme yaptıktan sonra takımdan ayrı koşu yaptı.

Osmanlısporumuz yarın (Perşembe) sabah basına ve taraftara kapalı olarak yapacağı antrenmanla hazırlıklarını devam ettirecek.  

 

TÜM HABERLER
EN
BİZİ SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ