EN
Osmanlısporumuz tempo düşürdü…

Spor Toto Süper Lig'in 30. haftasında Cumartesi günü sahasında Antalyaspor'la karşılaşacak olan Osmanlısporumuz, Teknik Direktörümüz Mustafa Reşit Akçay yönetimindeki antrenmanı kısa tuttu.

23 Nisan Cumartesi 13:30'da sahasında Antalyaspor'la karşılaşacak olan ligin iddialı ekiplerinden Osmanlısporumuz, basına ve taraftara kapalı olarak yaptığı antrenmanla bu maçın hazırlıklarını sürdürdü. Teknik Direktörümüz Mustafa Reşit Akçay yönetimindeki antrenman 1 saat sürdü. Topla ısınma ve koordinasyon çalışmasının ardından dar alanda taktiğe yönelik çalışma yapan ekibimiz, 7'ye 3 pas organizasyonuyla günün tek antrenmanını tamamladı. Çalışmalara tedavisi devam eden Tiago Pinto katılmazken Anas Sharbini antrenmanın ilk etabına katıldı sonraki bölümünde ise düz koşu yaptı.

Osmanlısporumuz yarın (Cuma) basına ve taraftara kapalı olarak yapacağı antrenmanla Antalyaspor maçının hazırlıklarını tamamlayacak ve Batıkent Tesislerimiz'de kampa girecek.

 

OYUNCULAR PİŞTİ OLDU!

Isınma çalışmasına 3 ayrı grup halinde başlayan Mor-Sarılılarımız'da, aynı kramponu giyen oyuncuların, tesadüfen aynı grupta çalışmaları, kendi aralarında gülüşmelere ve şakalaşmalara neden oldu. 

 

TÜM HABERLER
EN
BİZİ SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ