EN
Osmanlısporumuz, UEFA’ya Menemen’le hazırlanacak

UEFA Avrupa Ligi Play-off turu karşılaşması hazırlıklarını bugün yaptığı çift antrenmanla devam ettiren ekibimiz, yarın (Perşembe) Menemen Belediyespor'la hazırlık maçı oynayacak.

 

UEFA Avrupa Ligi Play-off turunda, Danimarka'nın Midtjlland takımıyla karşılaşacak olan Osmanlısporumuz, bu maçın hazırlıklarını bugün yaptığı çift antrenmanla devam ettirdi. Play-off turunu kayıpsız kapatıp gruplara kalmayı hedefleyen ekibimiz bu doğrultuda çalışmalarına hız verdi. Mor-Sarılılarımız yarın (Perşembe) akşam 18:00'da Ankara Ostim Stadı'nda Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup ekiplerinden Menemen Belediyespor'la hazırlık maçı oynayacak.

Günün ilk antrenmanına fitness salonunda 9'arlı 3 ayrı grup halinde kuvvet çalışmasıyla başlayan ekibimiz akşam antrenmanını ise Ostim Stadı'nda yaptı. Teknik Direktörümüz Mustafa Reşit Akçay yönetiminde yapılan ve yaklaşık olarak 1,5 saat süren çalışmalara hafif adale ağrısı bulunan Aykut Demir katılmazken; tedavisi devam eden Musa Çağıran ise antrenmanın ilk etabında takımla birlikte; sonraki etabında ise takımdan ayrı fizyoterapist eşliğinde çalıştı. 

Mor-Sarılı oyuncularımız akşam antrenmanına ısınmaya yönelik koordinasyon çalışmasıyla başladı. Daha sonra 1'e 1 ve 2'ye 2 hücum ve savunma organizasyonlarında bulunan ekibimiz tam sahada oynanan çift kale maçla günün ikinci çalışmasını sonlandırdı.

Osmanlısporumuz, yarın (Perşembe) sabah 10:00'da antrenmana çıkarken akşam 18:00'da ise Menemen Belediyespor'la hazırlık maçı oynayacak. 

 

TÜM HABERLER
EN
BİZİ SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ