EN
Osmanlısporumuz vites düşürdü

Önceki gün çift antrenmanla hazırlıklarını sürdüren ekibimizde, Teknik Direktörümüz Hamza Hamzaoğlu oyuncuların azmini ve performansını beğenince akşam antrenmanını iptal etti.

 

Tecrübeli teknik adam Hamza Hamzaoğlu, oyuncularını ödüllendirdi. Önceki gün çift antrenman yapan ve bugün de çift antrenman yapacak olan ekibimizde, teknik ekip, oyuncuların azmini ve performansını beğenince akşam antrenmanını iptal etti.

Günün tek antrenmanına Teknik Direktörümüz Hamza Hamzaoğlu nezaretinde Batıkent Tesislerimiz’de çıkan ekibimiz, yaklaşık olarak 1,5 saat çalıştı. Antrenmana topla ısınma ve koordinasyon çalışmasıyla başlayan oyuncularımız, 8’e 3 top kapma oyunuyla antrenmanı devam ettirdi. Daha sonra yarı sahada çeşitli pas organizasyonlarında bulunan Mor-Sarılı ekibimiz, 3 takım halinde dönüşümlü olarak yaptığı maçla antrenmanı sonlandırdı. Hakan Arıkan, Tisdell, Sinan, Umar, Ndiaye, Koray, Muhammed, Erdal ve Numan’dan oluşan takım, maç sonunda büyük sevinç yaşarken galibiyet pozu da vermeyi ihmal etmedi. 

Mehmet Güven, Musa Çağıran, Engin Bekdemir, Aykut Demir, Webo ve Avdija antrenmana çıkmazken bu oyuncularımız fitness salonunda çalışmalarını devam ettirdi.

TÜM HABERLER
EN
BİZİ SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ