EN
Osmanlısporumuz vites yükseltti

Ziraat Türkiye Kupası’nda Pazar günü Kasımpaşa ile karşılaşacak olan Osmanlısporumuz, bugün yaptığı taktik ağırlıklı çalışma ve dayanıklılık koşusuyla hazırlıklarını devam ettirdi.
 
Osmanlısporumuz, kupa hazırlıklarını sıkı tutuyor. Ziraat Türkiye Kupası Son 16 Tur’unda Pazar günü deplasmanda Kasımpaşa ile karşılaşacak olan ekibimiz, bugün yaptığı yüksek tempolu antrenmanla hazırlıklarını sürdürdü. Teknik Direktörümüz Mustafa Reşit Akçay yönetimindeki antrenman yaklaşık olarak 1,5 saat sürdü. Isınmaya yönelik koordinasyon çalışmasıyla başlayan antrenmanda daha sonra ikişerli olarak serbest pas çalışması yapıldı. Gruplar halinde yapılan taktik ağırlıklı çalışmanın ardından yarı sahada çift kale maç yapan Mor-Sarılı ekibimiz, dayanıklılık koşusuyla antrenmanı tamamladı. Antrenmanın taktik bölümüne U21 takımımızdan 10 oyuncu takviye edilirken bu oyuncularımız taktik çalışmasından sonra antrenmandan ayrıldı. Antrenmana tedavisi devam eden Engin Bekdemir katılmazken taktik çalışmasında ayak bileğine darbe alan Erdal Kılıçaslan antrenmanın son bölümünde takımdan ayrı çalıştı.
 
PİNTO 29 DEDİ
Osmanlısporumuz’un başarılı oyuncularından Tiago Pinto, 29 yaşına girdi. Tecrübeli oyuncumuz antrenmanın ardından kendisi için hazırlanan pastanın mumlarını üfledi ve sonrasında takım arkadaşlarının tezahüratları eşliğinde pastasından yedi.

TÜM HABERLER
EN
BİZİ SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ