EN
Osmanlısporumuz yeni sezonun hazırlıklarına da başladı

Ligin ikinci yarısına iddialı giriş yapan Osmanlısporumuz, bu hafta oynayacağı Beşiktaş maçı öncesi yeni sezon için laktat testinden geçti.

Birbiri ardına aldığı puanlarla Avrupa kapısı aralayan ekibimiz, yeni sezon için hazırlıklara erkenden başladı. Beşiktaş maçının hazırlıklarına dün start veren Mor-Sarılılarımız, bugün de 4'erli gruplar halinde laktat testinden geçti. Kulüp Medikal Direktörümüz Dr. Savaş Kudaş yönetiminde, fizyoterapist ve masörlerden oluşan sağlık ekibinin, ortak çalışmasıyla yapılan laktat testi, sabahın erken saatlerinde başlayıp öğlen saatlerinde son buldu. Yeni sezon öncesi futbolcuların kanlarındaki laktik asit seviyelerini belirleyecek olan ekibimiz böylelikle testlerin sonuçlarına göre futbolculara bireysel antrenman programları uygulayacak.

Diğer yandan futbolcular testten geçerken takımımızın kalecileri ise kaleci antrenörümüz Hakan Polat nezaretinde çalışmalarını devam ettirdi.

Osmanlısporumuz yarın (Çarşamba) 17:00'da yapacağı antrenmanla bu hafta oynayacağı Beşiktaş maçının hazırlıklarını sürdürecek.

 

TÜM HABERLER
EN
BİZİ SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ