EN
Osmanlısporumuz Zürih'e gitti!

UEFA Avrupa Ligi L Grubu'nda 29 Eylül Perşembe günü deplasmanda Zürih ile karşılaşacak Osmanlısporumuz, İsviçre'ye gitti.

Sabah saatlerinde Batıkent Tesislerimiz'de Teknik Direktörümüz Mustafa Reşit Akçay yönetiminde antrenmana çıkan ekibimiz, yaklaşık olarak 1,5 saat çalıştı. Isınma ve koordinasyon çalışmasıyla başlayan Ankara'daki son antrenman, egzersiz lastiğiyle yapılan özel çalışmayla devam etti. Daha sonra pas organizasyonu ve taktik ağırlıklı çalışmayla antrenmanı devam ettiren ekibimiz saha kenarında yapılan sprintle idmanı sonlandırdı. Tedavileri devam eden Webo ve Engin Bekdemir çalışmalarda yer almadı.

Ankara'daki çalışmaları tamamlayan ekibimiz Esenboğa Havalimanı'nda 14:00'da özel uçakla Zürih'e hareket etti. 3,5 saatlik bir yolculuğun ardından Zürih Havalimanı'na inen ekibimiz buradan kampın yapılacağı otele geçti. Osmanlısporumuz yarın (Çarşamba) akşam 19:00'da (TSİ 20:00) yapacağı antrenmanla Zürih maçının hazırlıklarını tamamlayacak.

Borajet'e ait özel uçakla Zürih'e giden ekibimizi üzerinde Osmanlıspor logolarının yer aldığı tişörtleri giymiş uçuş ekibi karşıladı.  

 

TÜM HABERLER
EN
BİZİ SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ