EN
Osmanlısporumuz’a Brezilyalı orta saha

Devre arası transfer çalışmalarını sürdüren Osmanlısporumuz, ikinci transferini orta sahaya yaptı. Ekibimiz, Brezilyalı Luíz Carlos Martins Moreira’yı renklerine bağladı.
 
Bu sezon Avrupa Ligi, Süper Lig ve Ziraat Türkiye Kupası olmak üzere üç kulvarda mücadeleye devam eden Mor-Sarılılarımız, 31 yaşındaki Brezilyalı orta saha oyuncusu Luíz Carlos Martins Moreira’yı renklerine bağladı. 1 yılı opsiyonlu olmak üzere 2,5 yıllık sözleşme imzalanan tecrübeli oyuncu sırasıyla Freamunde, Paços Ferreira, Braga ve son olarak Birleşik Arap Emirlikleri takımlarından Al Ahli takımının formasını giymişti.
 
YURTGÜVEN, “TRANSFER ÇALIŞMALARIMIZI TİTİZLİKLE DEVAM ETTİRİYORUZ!”
Transfer çalışmalarıyla ilgili olarak Genel Menajerimiz Ender Yurtgüven, “Teknik heyetimizin raporu doğrultusunda transfer komitemiz çalışmalarını büyük bir titizlikle devam ettiriyor. Kadromuzu koruyarak üstüne birkaç takviye yapmayı planlıyorduk nitekim öyle de oldu. Geçtiğimiz günlerde golcü oyuncu Thievy Bifouma’yı renklerimize bağlamıştık. Bugün ise orta sahamıza takviye yapıyoruz. 31 yaşındaki Brezilyalı Luíz Carlos Martins Moreira ile 1 yılı opsiyonlu olmak üzere 2,5 yıllık sözleşmeye imza attık. Camiamıza hayırlı olsun Allah yüzümüzü utandırmasın!” şeklinde konuştu. 

TÜM HABERLER
EN
BİZİ SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ