EN
Osmanlısporumuz’da Ndiaye ve Bekdemir müjdesi

Kayserispor galibiyetiyle rahat nefes alan ekibimiz, Alanyaspor’la oynayacağı maçın hazırlıklarına bugün başladı. Mor-Sarılı ekibimizin antrenmanına tedavileri tamamlanan Ndiaye ve Engin Bekdemir de katıldı.

 

Spor Toto Süper Lig’in 27. haftasında deplasmanda Kayserispor’u yenerek rahat nefes alan ekibimiz, yeni haftanın hazırlıklarına iki günlük iznin ardından start verdi. Mor-Sarılı ekibimizin bugün yaptığı haftanın ilk antrenmanına tedavi süreçleri tamamlanarak iyileşen Ndiaye ve Engin Bekdemir de katıldı.

Teknik Direktörümüz Hamza Hamzaoğlu’nun teşekkür amaçlı saha içeresinde takımı toplayarak yaptığı konuşmanın ardından oyuncular, ısınma koşusuyla antrenmana başladı. Koordinasyon çalışmasıyla devam eden antrenmanda daha sonra dar alanda pas çalışmasına geçildi. Haftanın ilk antrenmanı, oynanan çift kale maçla son buldu.

 

OSMANLISPORUMUZ’DAN ÜÇLÜ KUTLAMA

Antrenman bitiminde Kulüp Müdürümüz Mehmet Davarcı, Yardımcı Antrenörümüz Tayfun Türkmen ve Kondisyonerimiz Serkan Salman’ın doğum günleri kutlandı. 42 yaşına giren Mehmet Davarcı ve Serkan Salman ile 39 yaşına giren Tayfun Türkmen kendileri için hazırlanan pastanın mumlarını üfledikten sonra sırasıyla birbirlerine doğum günü pastasından yedirdi. Mor-Sarılı ekibimiz daha sonra toplu olarak fotoğraf çektirdi.

TÜM HABERLER
EN
BİZİ SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ