EN
Osmanlısporumuz’da Rusescu sevinci

Osmanlısporumuz’un golcü oyuncusu Raul Rusescu 3 haftalık tedavi sürecinin ardından takımla birlikte çalışmalara başladı.
 
Sezonun ikinci yarısı için hazırlıklarını Antalya Belek’te sürdüren Osmanlısporumuz, bir günlük iznin ardından bugün topbaşı yaptı. Yoğun yağmura aldırış etmeyen Mor-Sarılı ekibimiz, Sentido Zeynep Golf Otel’in sahasında antrenmana çıktı. Teknik Direktörümüz Mustafa Reşit Akçay yönetiminde yapılan antrenman 1 saat 10 dakika sürdü. Çalışmalara 3 haftalık tedavi süreci tamamlanarak iyileşen takımımızın forvetlerinden Raul Rusescu da katıldı.
Ekibimiz günün tek çalışmasına ısınma koşusuyla başladı. Açma germe hareketleriyle devam eden antrenmanda daha sonra 8’e 3 top kapma oyununa geçildi. Antrenman yarı sahada oynanan çift kale maçla son buldu.
İzinli oldukları için kampa sonradan dahil olan Aminu Umar ve Aykut Demir antrenmanın ilk etabında takımla birlikte çalışırken sonraki bölümünde takımdan ayrı bireysel antrenman yaptı. Diğer yandan hafif adale ağrısı bulunan Tiago Pinto ise otelin fitness salonunda fizyoterapist eşliğinde çalıştı.
Osmanlısporumuz, yarın (Çarşamba) sabah 11:00 ve akşam 18:30’da yapacağı antrenmanlarla kamp çalışmalarını devam ettirecek. 

TÜM HABERLER
EN
BİZİ SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ