EN
Osmanlısporumuz’da yenileme günü

Ziraat Türkiye Kupası’nda önceki gün Gaziantepspor’la karşılaşan Mor-Sarılı ekibimiz bugün yenileme antrenmanı yaptı.
 
Ziraat Türkiye Kupası A Grubu 5. maçında Gaziantepspor’la mücadele eden ekibimizde maçta forma giyen oyuncularımız, fitness salonunda blackroll ile yenileme çalışması yaptıktan sonra saunada ter atıp masaj yaptırdı. Maçta kısa süreli oynayan ve forma şansı bulamayan oyuncularımız ise Teknik Direktörümüz Mustafa Reşit Akçay yönetiminde, yaklaşık olarak 1 saat 15 dakika süren antrenman yaptı. Isınma koşusuyla başlayan antrenman 3 farklı istasyonda yapılan koordinasyon ve pas çalışmasıyla devam etti. Daha sonra 7’ye 3 top kapma oyunu oynayan Mor-Sarılı ekibimiz; taktik, şut ve gol organizasyonlarıyla antrenmanı sonlandırdı. Taktik çalışmasında Teknik Direktörümüz Mustafa Reşit Akçay, antrenman yeleği giyerek çalışmanın içinde yer alarak oyunculara direktiflerde bulundu.
Antrenmana ülkesinin milli takımında bulunan Ndiaye (Senegal) ve tedavisi devam eden Tugay Kacar katılmadı. Diğer yandan iyileşme sürecine giren Engin Bekdemir ve Muhammed Bayır ise takımdan ayrı koşu yaptı.
 
WEBO, YOLU YARILADI!
Osmanlısporumuz’un golcü oyuncusu Pierre Webo 35 yaşına girdi. Antrenman sonrası kendisi için hazırlanan pastanın mumlarını üfleyen tecrübeli oyuncu daha sonra oğlu Marcos’un elinden doğum günü pastasından yedi.  

TÜM HABERLER
EN
BİZİ SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ