EN
Osmanlısporumuz’un misafiri otistik çocuklar

Bursaspor maçının hazırlıklarını sürdüren Osmanlısporumuz'un, kısa adı OSEM olan Otistik Çocuklar Spor Eğitim Merkezi'nden ziyaretçileri vardı.

Bursaspor maçının hazırlıklarına önceki gün başlayan Osmanlısporumuz'un, bugün ki antrenmanını kısa adı OSEM olan Otistik Çocuklar Spor Eğitim Merkezi'nin öğrencileri ziyaret etti. Öğretmenleriyle birlikte Batıkent'te bulunan tesislerimize gelen çocuklar, ellerindeki çiçekleri futbolcu ağabeylerine verirken Mor-Sarılı oyuncularımız ise çocuklara forma hediye etti. Daha sonra toplu olarak fotoğraf çektiren otistik çocuklar, bir süre antrenmanı izledikten sonra tesislerden ayrıldı.

2 Mayıs Cumartesi günü sahasında Bursaspor'u ağırlayacak olan ekibimiz, hazırlıklarını tek antrenmanla devam ettirdi. Antrenmana Hakan Arıkan, Uğur Demirok ve Bilal Aziz Özer katılmadı. Teknik Direktörümüz Mustafa Reşit Akçay yönetiminde ısınma ve koordinasyon çalışmasıyla başlayan antrenman, dar alandaki çeşitli pas organizasyonuyla devam etti. Antrenman taktik ağırlıklı çalışmayla son buldu.

Osmanlısporumuz yarın (Perşembe) öğlen saatlerinde basına ve taraftara kapalı olarak yapacağı antrenmanla Bursaspor maçının hazırlıklarını devam ettirecek.

 

LAWAL KAÇTI!

Antrenman bitiminde ise Raheem Lawal'a Brezilya usulü doğum günü kutlaması yapıldı. 26 yaşına giren oyuncumuz, kendisi için hazırlanan pastanın mumlarını üfleyemeden takım arkadaşlarının saldırısından kurtulmak için soyunma odasına kaçtı.  

 

TÜM HABERLER
EN
BİZİ SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ