EN
Oyuncularımız söyleşiye katıldı

Bu sezon UEFA Avrupa Lig’inde başarılı bir şekilde ülkemizi temsil eden Osmanlısporlu oyuncularımızdan Hakan Arıkan, Webo ve Pinto, Nesibe Aydın Okulu öğrencileriyle bir araya geldi. 
 
Oyuncularımızdan Hakan Arıkan, Pierre Webo ve Tiago Pinto, Nesibe Aydın Okulları’nın davetlisi olarak söyleşiye katıldı. Okulun konferans salonundaki söyleşiye isimleri okunduktan sonra gelen oyuncularımız, öğrencilerin büyük ilgisiyle karşılandı. Davetli olarak böylesi bir buluşmadan memnun olduklarını dile getiren üç oyuncumuz, daha sonra öğrencilerin sorularını yanıtladı. Futbol harici soruların da geldiği söyleşide oyuncular zaman zaman adeta ecel terleri döktü. Bir öğrencinin ‘Futbolcu olmasaydınız hangi mesleği yapmak isterdiniz?’ sorusuna Webo, ‘11-12 yaşından bu yana futbolun içindeyim ve her zaman için futbolun yeri bende farklıydı. O yüzden sevdiğim ve istediğim mesleği, yani futbolculuğu yapıyorum.’ yanıtını; Hakan Arıkan, ‘Üniversiteyi bitirip yüksek lisans yaptıktan sonra akademik olarak yükselmek isterdim’ yanıtını; Pinto ise, ‘Mimar olmak istediğini ama buna rağmen baba mesleği olan futbolu tercih ettiği için de mutlu olduğunu’ dile getirdi.
Söyleşinin ardından Nesibe Aydın Ortaokul Müdürü Şenay Özgün, oyuncularımıza plaket takdim etti. Öğrenciler daha sonra futbolcularımızdan imza almak için adeta birbirleriyle yarıştı. 

TÜM HABERLER
EN
BİZİ SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ