EN
Sokol Çikalleshi antrenmana çıktı

Göztepe maçı hazırlıklarını çift antrenmanla devam ettiren Osmanlısporumuz’un bugün ki antrenmanına takımımızın yeni transferi Sokol Çikalleshi de katıldı.

 

Süper Lig’in dördüncü haftasında sahasında Göztepe’yi ağırlayacak olan Osmanlısporumuz, bu maçın hazırlıklarını çift antrenmanla sürdürdü. Ekibimizin bugün ki çalışmasına daha önce Akhisar ve Başakşehir formaları da giymiş Arnavut asıllı golcü oyuncu Sokol Çikalleshi de katıldı. Tecrübeli oyuncumuz, akşam antrenmanında gösterdiği performansla teknik ekibimiz ve takım arkadaşlarının takdirini topladı.

Osmanlısporumuz, Teknik Direktörümüz Bülent Uygun nezaretinde çıktığı günün ilk antrenmanında dayanıklılık ve kuvvet çalışması yaptı. Günün ilk antrenmanı 1 saat 10 dakika sürdü. Akşam antrenmanına ise oyuncularımız, ısınma koşusuyla başladı. Daha sonra ısınmaya yönelik koordinasyon çalışmasına geçen ekibimiz dar alanda pas çalışması yaptı. Antrenman dar alanda ve yarı sahada oynanan çift kale maçla son buldu. Çift kale maçta gol yiyen takım 200 metre yüksek tempolu koşuyla cezalandırıldı.

 

Uygun; “Sözünüzde Durun!”

Antrenman bitiminde ise Teknik Direktörümüz Bülent Uygun, futbolcularımıza baklava ikram etti. Tecrübeli teknik adam, “Ben tatlımı aldım sözümde durdum. Şimdi sıra sizde… Göztepe maçında verdiğiniz şu galibiyet sözünü yerine getirin bakalım!” sözleriyle oyuncularına latifede bulundu.

TÜM HABERLER
EN
BİZİ SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ