EN
Şut ve gol organizasyonları çalışıldı

Trabzonspor maçı hazırlıklarında sona doğru gelen ekibimiz bugün ki antrenmanda çeşitli şut ve gol organizasyonları çalıştı.

Ligin üçüncü haftasında 11 Eylül Pazar günü deplasmanda Trabzonspor'la karşılaşacak olan Osmanlısporumuz, bugün ki antrenmanda şut ve gol çalışması yaptı. 1 saat 20 dakika süren antrenmana tedavisi devam eden Engin Bekdemir ve burnundan küçük bir operasyon geçiren kalecilerimizden Ahmet Eyüp Türkaslan katılmadı.

Teknik Direktörümüz Mustafa Reşit Akçay yönetiminde Ostim Stadı'nda yapılan antrenmana Mor-Sarılı oyuncularımız ‘core' (vücut ağırlığıyla yapılan antrenman) çalışmasıyla başladı. Egzersiz lastiğiyle yapılan özel çalışmanın ardından koordinasyona yönelik elle pas ve gruplar halinde yapılan isabetli pas organizasyonuyla devam eden antrenman, çeşitli şut ve gol organizasyonuyla son buldu. Antrenman bitiminde ise bazı oyuncularımız Batıkent Tesislerimiz'deki şok havuzuna girerek adalelerini rahatlattı.

Osmanlısporumuz yarın (Cumartesi) yapacağı antrenmanla hazırlıklarını tamamlayacak ve havayoluyla maçın oynanacağı Trabzon'a hareket edecek. 

 

TÜM HABERLER
EN
BİZİ SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ