EN
Tek eksikle çalıştık

Devre arası kamp çalışmaları için Antalya Belek’te hazırlıklarını sürdüren Osmanlısporumuz, bugün çift antrenman yaparken çalışmalarda hafif adale ağrısı bulunan Pinto yer almadı.
 
Antalya kampında bir haftayı geride bırakan ekibimiz günü çift antrenmanla tamamladı. Teknik Direktörümüz Mustafa Reşit Akçay yönetiminde Sentido Zeynep Golf Otel’in sahasında yapılan günün ilk çalışması 1 saat 30 dakika sürdü. Yüksek tempoda yapılan ve oyuncularımızın bir hayli yorulduğu antrenmana Mor-Sarılı ekibimiz ısınma ve koordinasyon çalışmasıyla başladı. Dar alanda 4’e 4 dönüşümlü olarak yüksek tempolu oyun oynayan ekibimiz daha sonra serbest şut çalışmasıyla günün ilk antrenmanını sonlandırdı. 
Isınmaya yönelik koordinasyon çalışmasıyla başlayan akşam antrenmanı ise gruplar halinde yapılan çeşitli pas organizasyonlarıyla devam etti. Daha sonra iki grup halinde taktik ağırlıklı çalışmaya geçen Mor-Sarılılarımız, kanatlardan orta ve gol çalışmasıyla antrenmanı sonlandırdı. Yapılan iki antrenmana da hafif adale ağrısı bulunan Tiago Pinto katılmadı.
Osmanlısporumuz, yarın 11:00’da yapacağı antrenmanla Antalya Belek’teki kamp çalışmalarını tamamlayacak ve Ankara’ya dönerek Beşiktaş’la oynayacağı maçın hazırlıklarına devam edecek.  

TÜM HABERLER
EN
BİZİ SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ