EN
  • Anasayfa
  • Haberler
  • TEKNİK DİREKTÖRÜMÜZ AKÇAY: “ÖNEMLİ BİR SINAV VERİYORUZ!”
TEKNİK DİREKTÖRÜMÜZ AKÇAY: “ÖNEMLİ BİR SINAV VERİYORUZ!”

UEFA Avrupa Ligi Play-off turu rövanş maçında Danimarka temsilcisi Midtjylland'ı ağırlayacak olan Osmanlısporumuz'un Teknik Direktörü Mustafa Reşit Akçay, 3 günde bir maç oynayarak önemli bir sınav verdiğimizi ifade etti.

Bu sezon UEFA Avrupa Ligi'nde de mücadele veren ve yoluna yenilgisiz devam eden Osmanlısporumuz'un tecrübeli çalıştırıcısı Mustafa Reşit Akçay, Perşembe günü Danimarka temsilcisi Midtjylland'la oynayacağımız maç öncesi açıklamalarda bulundu. Deplasmanda ilk maçı 1-0 kazanarak rövanş maçına avantajlı başlayacak olmamıza rağmen, zorlu bir karşılaşmanın bizi beklediğini vurgulayan Akçay, iyi organize olmuş ve güçlü bir takıma karşı mücadele edeğimizi belirtti.

Teknik Direktörümüz Akçay, konuşmasına şu şekilde devam etti; “Üç günde bir maça çıkarak hem biz önemli bir sınav veriyoruz hem de oyuncularımız 3 gün de bir maç oynama tecrübelerini geliştiriyor. Ama yine de çok zorlanacağımızı biliyoruz. Elimizden gelenin en iyisini yapacağımız bir döneme giriyoruz. Perşembe günü oynayacağımız maç hem kulübümüz, hem oyuncularımız hem de teknik ekibimiz için önemli bir müsabaka. Avantajlı olan taraf olmamıza rağmen oldukça zor bir karşılaşma bizi bekliyor. İnşallah kazanan taraf biz oluruz ve gruplara kalarak hedefimizi gerçekleştirmiş oluruz” dedi. 

TÜM HABERLER
EN
BİZİ SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ