EN
Teröre karşı tek yürek oldular

Devre arası kamp çalışmalarını Antalya’da aynı otelde sürdüren Osmanlısporumuz, Beşiktaş ve Antalyaspor saha ortasında hep birlikte açtıkları dev Türk bayrağıyla birlik beraberlik mesajı verdi.
 
Antalya Belek Regnum Carya Otel’de sezonun ikinci yarısının hazırlıklarını yapan Osmanlısporumuz, Beşiktaş ve Antalyaspor’un yönetici, teknik heyet, oyuncu ve personeli dev Türk bayrağı etrafında bir araya geldi. Üç ekip akşam antrenmanı öncesi saha ortasında hep birlikte toplanarak yaşanan terör saldırına karşı birlik beraberlik mesajı verdi.
 
Gökçek, "Bu millet, bu bayrak bizim"
Osmanlıspor Kurucu Başkanımız Ahmet Gökçek de ülkemizde yapılmak istenenlere karşısında, sporun barış ve güzellik için en güzel araç olduğunu dile getirdi. Gökçek, gerçekleştirilen organizasyonla ufak da olsa bir mesaj vermek istediklerinin altını çizerek, "Biz aslında hep böyleyiz, dostuz, kardeşiz. Biz güzel mesajlar vermeye devam edeceğiz. Bu millet, bu bayrak bizim. Yaptıkları karşısında alacakları tek cevap, birlik, beraberlik mesajı olacaktır. Bugün vatandaşımıza moral verebilmek için böyle ufak bir organizasyon yaptık." ifadelerini kullandı.  

TÜM HABERLER
EN
BİZİ SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ