EN
UEFA Avrupa Ligi hazırlıkları başladı

UEFA Avrupa Ligi'ne katılacak olan Osmanlısporumuz, sabah sağlık kontrolünden geçerken akşam saatlerinde ise yeni sezon öncesi ilk antrenmanını yaptı.

UEFA Avrupa Lig'i maçlarından dolayı erken toplanan Mor-Sarılılarımız bugün topbaşı yaptı. Ankara Acıbadem Hastanesi'nde sabah saatlerinde Türk oyuncularımız ve teknik ekibimiz sağlık kontrolünden geçerken yarın (Salı) ise yabancı oyuncular kontrolden geçecek. Acıbadem Hastanesi'nde ilk olarak kan ve idrar örnekleri alınan oyuncularımız ve teknik ekibimiz daha sonra göz, kulak-burun-boğaz, ortopedi, dahiliye ve genel cerrahi polikliniklerinde muayene oldu. Sağlık kontrolü, solunum ve efor testiyle sona erdi.

Öğlenden sonra Batıkent Tesislerimiz'de toplanan tüm oyuncularımız sahanın yeniden düzenlenmesinden dolayı Ostim Stadı'nda antrenmana çıktı. Teknik Direktörümüz Mustafa Reşit Akçay yönetiminde UEFA Avrupa Lig'i hazırlıklarına start veren ekibimiz çalışmalara ısınmaya yönelik koordinasyon çalışmasıyla başladı. Daha sonra dar alanda çeşitli pas organizasyonları deneyen Mor-Sarılılarımız, 1 saat süren antrenmanı tamamladı.

Mor-Sarılılarımız'da yarın (Salı) yabancı oyuncular, sabah saatlerinde sağlık kontrolünden geçerken diğer oyuncularımız ise Ostim Stadı'nda antrenman yapacak. Tüm takım akşam saatlerinde yapacağı antrenmanın ardından ise hazırlıklar için Bolu'ya hareket edecek. 

 

TÜM HABERLER
EN
BİZİ SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ